Beyin Defoları (Cognitive Biases) Temel Eğitimi

İnsan beyninin yanlış çıkarımlar yapmasına neden olan psikolojik eğilimlerini (beyin defolarını) öğren! İşin için ikna kabiliyetlerini arttır.


İnsan nasıl düşünür?
İnsan beyni nasıl çalışır?
İnsan nasıl karar verir?
Neden aynı hataları defalarca yapar?

Milyon dolarlık sorular öyle değil mi? Aslında yanıtları çok basit. Beyin defolarımız sebebiyle :)

Beyin defoları nedir mi?

Fazlasıyla rasyonel olduğunu düşünen insanoğlu aslında homo sapienlerden beri aynı mantık dışı hataları yapıyor. Bu da çok normal.

Cognitive biases yani, mantık dışı hareket etme, karar verme; düşünce hataları diye adlandırdığımız bu davranışlar mantıktan sistematik sapmalardır.


Biz bunlara “Beyin Defoları” adını verdik.

Görselde görebileceğiniz gibi yüzlerce örneği olan çok önemli bir konu.

Temelinde psikoloji yatıyor.

Ekonomistler, iletişimciler, teknoloji uzmanları gibi her alanda herkesin ihtiyacı olan bu bilgiler ile en derli toplu eğitim ile karşındayız.

Hem günlük hayat hem de iş hayatı için beynimizin karar verme yönelimlerini hem kendi tecrübelerimiz hem de dünyadan örneklerle ile anlattık.

BU EĞİTİM SONUNDA NE ELDE EDECEKSİNİZ?

Beyin defosu ne demek olduğunu öğrenecek, bu konuya katkıda bulunan dünyaca ünlü yazarları ve eserlerini göreceksiniz!


10 temel beyin defosunun detaylı açıklamalarını izleyecek, e-ticaretten, blog yönetimine, eposta pazarlamasından, seyahat uygulamasına kadar pek çok alanı kapsayacak kişisel ya da global deneyimlerle bezenmiş örnekleri keşfedeceksiniz!

İnsan beyninin nasıl çalıştığını kavrayacak, karşınızdaki insanın davranışlarını daha kolay yorumlayıp, ikna yetkinliklerinizi geliştireceksiniz!

BU EĞİTİM KİMLER İÇİN?

(Bu kursa daha önce 400'den fazla katılımcı katıldı)

* Pazarlamacılar
* Reklamcılar
* CRMciler
* Marka Yöneticileri
* Dijital Pazarlama Uzmanları
* Yöneticiler
* Dijital Danışmanlar
* Ürün Yöneticileri (Product Manager) ve Ürün Ekipleri
* Tasarımcılar (UX/ UI)
* İnsan beyninin nasıl çalıştığını öğrenmek ve işinde uygulamak isteyen herkes :)


Eğitmen


Emre Güney
Emre Güney

10 seneyi aşkındır dijital pazarlama, e-ticaret, dönüşüm optimizasyonu, büyüme, kullanıcı deneyimi, ürün geliştirme ve yönetimi konularında tecrübesi bulunmaktadır. Bu konularda 500den fazla öğrenciye eğitim vermiştir.

Skyscanner'da Senior Growth Manager olarak görev almaktadır. Daha önce son 6 senedir ise Pegasus Havayolları’nın dijital alandaki stratejilerini yönetip, en büyük satış kanalları olan flypgs.com ve mobil uygulamaların geliştirilmesi ve büyütülmesi konusunda Head of Digital Product & Growth Marketing olarak görev almaktaydı.

Aynı zamanda Growthers kurucu ortağı olarak ürün yönetim ve büyüme pazarlaması üzerine danışmanlık ve eğitimler vermektedir.


Sık sorulan Sorular


Kurs ne zaman başlıyor ve bitiyor?
Kurs online bir kurs olduğu için sizin istediğiniz zamanlarda sizin istediğiniz tempoda takip edebileceğiniz bir yapıda hazırlandı.
Kursa ne kadar süreyle erişebiliyorum?
Ömür boyu nasıl? :) Kaydolduktan sonra, bu kursa istediğiniz kadar ve sahip olduğunuz tüm cihazlarda sınırsız erişime sahip olursunuz.

Şimdi başla!